Hakkımızda

1994’ten bu güne bilişim sektöründe hizmet veren GigaByte Limited, 17 yıllık deneyimi, birikimli çekirdek kadrosu ve kendi kaynakları ile DatumCenter’i kurdu. GigaByte Ltd, ürünlerine eklemiş olduğu Veri Merkezi hizmeti ile sektörüne öncülük yapmaktadır.

Bilişim sektöründe veri merkezi hizmetlerine de ağırlık veren GigaByte Ltd, DatumCenter'da oluşturduğu yüksek standartlar ve uzman teknik kadrosu ile, ağ şebekesini ve veri merkezi fiziksel güvenliğini, sürekli kontrol altında tutmaktadır. Sistemlerini, kurduğu sanal ve fiziksel güvenlik sistemleri ile 7 gün 24 saat gözetim altında tutmaktadır. Kurumsal ve bireysel kullanıcılarına güvenilir, kesintisiz ve modern bir anlayış ile farklı hizmetler sunmakta ve sektörde edindiği itibarını, veri merkezi hizmetleri ile pekiştirmektedir.

Gigabyte Ltd, DatumCenter veri merkezinde "Fiziksel Sunucu", "Sanal Sunucu", "Sunucu Barındırma", "Web ve E-posta Barındırma", "Alan Adı Kaydı", "Olağanüstü Durum Hizmetleri", "Yazılım Sanallaştırma" ve "Çağrı Merkezi" hizmetleri vermektedir. Gün geçtikçe bu hizmetlere yenileri eklenerek gelişmekte ve hatta dünya bilişim pazarında da yer almak için tanıtım pazarlama faaliyetlerini uluslararası marketlere taşımaktadır.